GWARANCJA – 50 lat gwarancji lidera w produkcji sond, szwedzkiej firmy Muovitech. Do 5-ciu lat gwarancji na pompę ciepła. 5 lat gwarancji na montaż – szczelność połączeń. Gwarancja najwyższej jakości usług – zawsze.

Pakiet ofertowy – odwierty+pompa ciepła+montaż. Wykonujemy kompleksowo instalacje gruntowych pomp ciepła. Zakres oferty obejmuje:

1. Przygotowanie projektu robót geologicznych.
2. Wykonanie odwiertów metodą płuczkową z sondą o przepływie turbulentnym szwedzkiej firmy Muovitech (50 lat gwarancji producenta) wypełnionej roztworem glikolu propylenowego.
3. Doprowadzenie dolnego źródła pompy ciepła do budynku.
4. Dostawa pompy ciepła.
5. Wykonanie podłączenia dolnego źródła do pompy ciepła.
6. Wykonanie próby szczelności i odpowietrzenie instalacji dolnego źródła.
7. Podłączenie pompy ciepła do wcześniej przygotowanej instalacji zasilania elektrycznego.
8. Podłączenie pompy ciepła do króćców wcześniej przygotowanej instalacji wody użytkowej oraz instalacji centralnego ogrzewania.
9. Wykonanie próby szczelności wykonanych połączeń.
10. Uruchomienie serwisowe pompy ciepła.
11. Udzielenie instruktarzu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen w przypadku wprowadzenia nowych cenników przez producentów urządzeń i materiałów. Gwarancja na użyte materiały i urządzenia zgodna z warunkami producentów. W przypadku korzystania z programów dofinansowania prosimy o weryfikację warunków bezpośrednio w instytucjach udzielających dofinansowania.

Szacunkowe oferty cenowe montażu pomp ciepła bez instalacji dolnego źródła. Instalacja dolnego źródła wyceniana jest indywidualnie dla każdej inwestycji ze względu na różną charakterystykę geologiczną.

Drogi Kliencie – zapytaj projektanta swojego budynku o obliczenia strat ciepła. Na pewno musiał takie wykonać. Znając wynik strat ciepła będziesz mógł precyzyjnie dobrać moc grzewczą potrzebnej Ci pompy ciepła. Prawidłowy dobór mocy pompy ciepła jest jednym z najważniejszych etapów przy projektowaniu instalacji. W przedstawionych ofertach szacunkowych przyjmujemy szacunkowy współczynnik powierzchniowej straty ciepła budynku na poziomie 40 W/m.kw.

Dla budynku  140 m.kw.

Szwedzka pompa ciepła THERMIA Diplomat Optimum 6, z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej o pojemności 180 litrów, z gwarancja producenta od 2 do 5 lat w zależności od obowiązującej promocji plus kształtki instalacyjne i armatura hydrauliczna potrzebna do montażu plus montaż – brutto z 8% VAT około 35 000 zł.

 

Dla budynku 180 m.kw.

Szwedzka pompa ciepła THERMIA Diplomat Optimum 8, z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej o pojemności 180 litrów, z gwarancja producenta od 2 do 5 lat w zależności od obowiązującej promocji plus kształtki instalacyjne i armatura hydrauliczna potrzebna do montażu plus montaż – brutto z 8% VAT około 36 500 zł.

Dla budynku 220 m.kw.

Szwedzka pompa ciepła THERMIA Diplomat Optimum 10, z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej o pojemności 180 litrów, z gwarancja producenta od 2 do 5 lat w zależności od obowiązującej promocji plus kształtki instalacyjne i armatura hydrauliczna potrzebna do montażu plus montaż – brutto z 8% VAT około 37 500 zł.

 

Dla budynku 280 m.kw.

Szwedzka pompa ciepła THERMIA Diplomat Optimum 12, z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej o pojemności 180 litrów, z gwarancja producenta od 2 do 5 lat w zależności od obowiązującej promocji plus kształtki instalacyjne i armatura hydrauliczna potrzebna do montażu plus montaż – brutto z 8% VAT około 38 500 zł.

 

 
Pompa ciepła, pompa ciepła Opole, pompa ciepła opolskie, pompy ciepła, pompy ciepła Opole, pompy ciepła opolskie, odwierty dla pomp ciepła, odwierty, odwierty pod pompy ciepła, odwierty Opole, odwierty opolskie, montaż pomp ciepła, Danfoss, Stiebel Eltron, Tecalor, Buderus, Nibe, Vaillant, IVT, Daikin, Atlantic, Viessmann, Varius Pro+, Thermia, dofinansowanie do pomp ciepła,